Ana içeriğe atla

Çok Fonksiyonlu Zip Perde Modelleri

Zip Perde Modelleri

Yaşam alanlarınızı modern bir hale getirmek ve değer kazandırmak için çalışan Moya Tasarım yağmur, kar ve dolu gibi yağışlı hava şartlarına karşı özel kumaşlardan yapılan zip perde, fermuarlı perde olarak bilinmekte olup ev ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Otomatik sistem ve kumandalı perde olarak klasik perdelere nazaran sıkça kullanılmaktadır. Bulunduğu mekanı farklı ve seçkin kılan zip perde ve pergola üretiminde sistemin yapısı, alüminyum malzeme ve su geçirmez kumaşı ile en zor hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Zip Perde Neden Tercih Edilmelidir!

-Modern görüntüsü ve fonksiyonelliği yanında zip perde estetiği ve konforu bir arada sunmaktadır. Yazın güneş ışınlarına karşı dayanıklı yapısı, kaliteli su geçirmez özel kumaşı ve mekana uygun renkleri ile ortama kasetli tente ile konforlu elit bir hava katmaktadır.

-Delikli yapısı sayesinde aynı zamanda görüntü ve temiz hava sirkülasyonu bakımından özel yapıdadır. Yağmur suyunu geçirmemesi yağmurlu havaların tadını çıkarmayı sağlar. Delikli yapısı sayesinde rüzgara karşı son derece dayanıklıdır. 

-Özel kumaş yapısı sayesinde güneş ve rüzgar kontrolü sağlayan Zip perde sistemi iç mekanın ve dış mekanın rahat bir şekilde görüntülenmesini sağlar.
-Zengin kumaş alternatifinden faydalanma kabiliyeti sayesinde taze bir hava dolaşımı alabilirsiniz. Etkilerden korunmak için tasarlanmış bez, rüzgar, yağmur, ısı yalıtımı, sinek (böcek) fermuarlı sistem kullanarak temiz hava dolaşımı sağlamak mümkündür.
Zip perde çeşitleri
Her ortama uygun zip perde modellerini Moya Gölgelendirme'de bulabilir, mekanı seçkin kılan kaliteli ve gösterişli zip perdelerle yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Farklı renk ve boyutlarla her mekana uygun zip perde çeşitleri en hesaplı fiyatlarla Moya Gölgelendirme'de bulunmaktadır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Instagram'da Kullanılan Etiketlere Sınırlama

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Instagramda yapılan etiketlere getirilen sınırlama hakkınında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

Sosyal paylaşım sitesi olan Instagram fotoğraf paylaşımı yağılan sayılı siteler arasında birinci sıradadır.
Fotoğraf paylaşımının bu kadar yoğun olduğu bir sitede paylaşabileceğimiz fotoğraflarda değişiklikler yapabilmekteyiz.
Bu işlemler den kısaca bahsetmek gerekirse paylaşacağımız fotoğraflara farklı efektler uygulayabiliyoruz, açıklamalar ekleyebiliyoruz, konumumuzu belirtebiliyoruz, arkadaşlarımızı etiketleye biliyoruz ve en çok kullanılan hashtag kullanımı yapabiliyoruz.
Fakat bazı kullanıcılar paylaşmış oldukları uygunsuz fotoğrafların altına hashtag kullanımı yaparak kötü amaclı kullanıma sebebiyet vermektedir.

Geçtiğimiz günlerde bir ünlünün makyajsız halini paylaşarak altına #nomakeup hashtag kullanımı sonucunda bu hashtag ile farklı şekilde uygunsuz fotoğraflar paylaşımının yapıldığını fark eden Instagram bu hashtag lere engel getirmiştir. Bu s…

Instagram'da UNF Ne Demek ?

Merhaba arkadaşlar bügün sizlerle Instagram'da UNF kısaltılması hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

INSTAGRAM'DA UNF NE DEMEK ?

Instagram kullanıcıların genelde Bio kısmında yazdığı UNF aslında İngilizce Unfollowkelimesinin kısaltılmasıdır. Unfollow takip etmeyi bırakıyorum anlamına gelmektedir. Dolayısıyla bir fotoğrafın altında UNF olarak yorum bırakılmışsa o kişinin artık o hesabı takip etmeyeceğini gösterir.
Tabiki takipçi kasan kişiler için önemli olan takip ettiği kişilerin sonradan vazgeçmesidir. UNF kısaltması da bunun içindir.  UNF = UNF şeklinde açılımı vardır. Yani bu kısaltmayı yazan kişiyi siz takipten çıkardığınızda o da sizi takipten çıkaracağını 3 karakter ile sizlere ifade etmiştir. 
Evet arkadaşlar bugün sizlere Instagram'da UNF kısaltılması hakkında bahsetmeye çalıştım.
Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.

Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle...

Hoşçakalın Takipte Kalınız😊

Instagram'da Link - URL Kopyalama Nasıl Yapılır ?

Merhaba arkadaşlar bügün sizlerle Instagram'da Link -URL kopyalama hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

  Aslında instagram'da en çok faydalı işlemlerden biride instagram takipçi satın al ile Instagram'da canlı yayın nasıl yapılır ? konusu olsa gerek. Ancak Instagram'da Profil Link - URL nasıl yapılıyor sorusunu sizde merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıdaki işlemleri yapmak olacaktır.

  İlk olarak profili linkini - URL'sini kopyalacağınız hesabın gizli olmaması gerekmektedir. Daha sonra URL'sini alıcağınız paylaşımın üzerine geliniz. Linkini alıcağınız paylaşımlarda Android işletim sistemi cihazlarda üst üst üç nokta iken IOS işletim sistemi cihazlarda ise yan yana üç noktadır. 

  Paylaşım üzerinde yer alan bu ikonlara bastığınız halde "Paylaşım URL'sini Kopyala" kısmı gelicektir. Buna tıkladığınız halde bağlantı yapıştırılmak üzere panonunuza kopyalancaktır.  Bir diğer yöntem ise Web üzerinden paylaşımın URL'sini almanızdır…