Ana içeriğe atla

Instagram da Birden Fazla Hesap Ekleme?

Merhaba arkadaşalar bugün sizlerle Instagram uygulamasında nasıl birden fazla hesap ekleyebileceğimiz ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım.

Büyük ilgi duyan sosyal paylaşım sitesi olan Instagramda birden fazla hesap ekleye bilmekteyiz. Tabiki bu kadar ilgi duyan Instagram da bazı kişiler farklı sayfalar açarak değişik paylaşımlar yapmaktadır. Bu özellik  birden fazla hesabı olan kişilerin işini oldukça kolaylaştıracaktır. Yani bir hesaptan diğerine geçiş sağlarken birini kapatım diğerini açmamıza gerek yok hesap ekleme özelliği ile  tek dokunuşla diğer hesabımıza geçiş sağlaya biliyoruz.

Peki Nasıl Hesap Ekleye Biliriz?
Bu işlemi yapmak oldukça kolay. Fakat anlatmadan önce küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Instagramda sadece 5 adet hesap ekle bilmekteyiz.
Şimdi nasıl ekleye bileceğimize geçebiliriz.
İlk olarak Instagram adresimize giriş yapıyoruz. Sonrasında ise sayfanın sol en altta bulunan butona tıklayarak profilimize geçmiş oluyoru. Profil sayfamız açıldıktan sonra ekranın sağ en üst bölümde bulunan ayarlar simgesine tıklıyoruz ve karşımıza bazı seçenekler çıkıyor bu çıkan seçeneklerin en alt kısmında (HESAP EKLE) butonuna tıklayarak hesap ekleyebiliriz. Bu şekilde 5 adet birbirinden faklı Instagram hesaplarına anında geçiş yapabiliriz.

Peki Hesapları Ekledikten Sonra Nasıl Geçiş Yapabilirim?
Hesaplarımızı ekledikten sonran profilimize girip ekranın en üst orta kısmında bulunan Instagram kullanıcı adımızın olduğu yere tıklıyoruz ve eklemiş olduğumuz hesaplar karşımıza çıkıyor. Bu şekilde farklı hesaplara geçiş yapıyoruz.Evet arkadaşlar bugün sizlerle Instagramda nasıl farklı hesaplar ekleyebileceğimiz ile ilgili bilgiler vermeye çalıştım. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.

Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle.
Hoşçakalın, Takipte kalın.
Yorum yapmayı untmayın :)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Instagram'da Kullanılan Etiketlere Sınırlama

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Instagramda yapılan etiketlere getirilen sınırlama hakkınında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

Sosyal paylaşım sitesi olan Instagram fotoğraf paylaşımı yağılan sayılı siteler arasında birinci sıradadır.
Fotoğraf paylaşımının bu kadar yoğun olduğu bir sitede paylaşabileceğimiz fotoğraflarda değişiklikler yapabilmekteyiz.
Bu işlemler den kısaca bahsetmek gerekirse paylaşacağımız fotoğraflara farklı efektler uygulayabiliyoruz, açıklamalar ekleyebiliyoruz, konumumuzu belirtebiliyoruz, arkadaşlarımızı etiketleye biliyoruz ve en çok kullanılan hashtag kullanımı yapabiliyoruz.
Fakat bazı kullanıcılar paylaşmış oldukları uygunsuz fotoğrafların altına hashtag kullanımı yaparak kötü amaclı kullanıma sebebiyet vermektedir.

Geçtiğimiz günlerde bir ünlünün makyajsız halini paylaşarak altına #nomakeup hashtag kullanımı sonucunda bu hashtag ile farklı şekilde uygunsuz fotoğraflar paylaşımının yapıldığını fark eden Instagram bu hashtag lere engel getirmiştir. Bu s…

Instagram'da UNF Ne Demek ?

Merhaba arkadaşlar bügün sizlerle Instagram'da UNF kısaltılması hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

INSTAGRAM'DA UNF NE DEMEK ?

Instagram kullanıcıların genelde Bio kısmında yazdığı UNF aslında İngilizce Unfollowkelimesinin kısaltılmasıdır. Unfollow takip etmeyi bırakıyorum anlamına gelmektedir. Dolayısıyla bir fotoğrafın altında UNF olarak yorum bırakılmışsa o kişinin artık o hesabı takip etmeyeceğini gösterir.
Tabiki takipçi kasan kişiler için önemli olan takip ettiği kişilerin sonradan vazgeçmesidir. UNF kısaltması da bunun içindir.  UNF = UNF şeklinde açılımı vardır. Yani bu kısaltmayı yazan kişiyi siz takipten çıkardığınızda o da sizi takipten çıkaracağını 3 karakter ile sizlere ifade etmiştir. 
Evet arkadaşlar bugün sizlere Instagram'da UNF kısaltılması hakkında bahsetmeye çalıştım.
Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.

Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle...

Hoşçakalın Takipte Kalınız😊

Instagram'da Link - URL Kopyalama Nasıl Yapılır ?

Merhaba arkadaşlar bügün sizlerle Instagram'da Link -URL kopyalama hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

  Aslında instagram'da en çok faydalı işlemlerden biride instagram takipçi satın al ile Instagram'da canlı yayın nasıl yapılır ? konusu olsa gerek. Ancak Instagram'da Profil Link - URL nasıl yapılıyor sorusunu sizde merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıdaki işlemleri yapmak olacaktır.

  İlk olarak profili linkini - URL'sini kopyalacağınız hesabın gizli olmaması gerekmektedir. Daha sonra URL'sini alıcağınız paylaşımın üzerine geliniz. Linkini alıcağınız paylaşımlarda Android işletim sistemi cihazlarda üst üst üç nokta iken IOS işletim sistemi cihazlarda ise yan yana üç noktadır. 

  Paylaşım üzerinde yer alan bu ikonlara bastığınız halde "Paylaşım URL'sini Kopyala" kısmı gelicektir. Buna tıkladığınız halde bağlantı yapıştırılmak üzere panonunuza kopyalancaktır.  Bir diğer yöntem ise Web üzerinden paylaşımın URL'sini almanızdır…